<

Tag Archives: pomoc w pracach domowych radom

Rodem z Wielkiej Brytanii

Ludzie szukają inspiracji w wielu miejscach. Sporo możliwości stwarza sieć. Daje nam ona niemalże nieograniczone możliwości w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań. Pomaga również znaleźć idealną dla nas aranżację wnętrza. Dzięki masie pomysłów, z całą pewnością znajdziemy coś, co wpasuje się w nasze gusta i potrzeby. Dowiemy się w ten sposób także, co jest aktualnie „na topie”. Sieć bazuje na pomysłach użytkowników z całego świata. A ich pomysły bywają różne. Ostatnimi czasy dużą popularnością wśród internautów cieszą się aranżacje z wykorzystaniem motywów brytyjskich. To przede wszystkim barwy narodowe tego kraju – czerwony z intensywna niebieskością, a także odrobina bieli i czerni. Doskonale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zarówno w kuchni, sypialni jak i eleganckim salonie. W wielu mieszkaniach jako ozdoby często wykorzystywane są również flagi brytyjskie. Są zawieszane w formie obrazu na ścianie, albo też przyklejane do mebli. Motyw ten świetnie zgrywa się ze spokojnymi, ciemnymi barwami, takimi jak brązy, szarości czy granaty. Często pojawiają się także całe fototapety ze strażnikami gwardii królewskiej, czerwonymi budkami telefonicznymi czy też angielskimi, dwupiętrowymi autobusami. To iście brytyjskie elementy, które świetnie sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Dzięki nim nasze wnętrze uzyska oryginalny, niebanalny klimat i charakter, a my będziemy cieszyć się komfortem mieszkania.

Witam Cię na blogu, który prowadzę! Od zawsze chciałam to robić dlatego niezmiernie się cieszę, iż dostałam taką okazję! Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wpisy, więc serdecznie zapraszam was do lektury!

Postaw na zmysłowe granaty

Rola koloru w życiu każdego z nas jest przeogromna. Nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Odcienie ubrań, jakie nosimy, zazwyczaj sporo mówią o nas samych. Ludzie wycofani i spokojni chętniej wybierają czerń. W kolei energetyczni i przebojowi ubierają intensywniejsze kolory. Analogicznie wygląda sytuacja, jeśli chodzi o aranżacje naszych wnętrz. To, która barwa będzie dominowała w wystroju, w jakimś stopniu zależy od naszego usposobienia i charakteru. A ostatnimi czasy co raz większą popularnością cieszą się granaty. Te ciemne odcienie niebieskości pojawiają się nie tylko w sypialniach, lecz także w salonach czy przedpokojach. Są one przede wszystkim eleganckie. W połączeniu z bielą nadają przestrzeni szykowny, lecz niekiedy wręcz „szkolny” wygląd. Granaty jednak możemy zestawiać równie dobrze z innymi kolorami. Z różem czy fioletem prezentują się zmysłowo, wręcz uwodzicielsko. Połączenie z intensywną żółcią czy też pomarańczem należy do odważnych i zdecydowanych. Doskonale sprawdza się przy minimalnej ilości dodatków. Razem z czerwienią tworzą morskie klimaty, a z kolei przy zieleni całość będzie miała charakter spokojny, kojący i terapeutyczny. Granaty mają niejedno oblicze. Zmysłowe i uwodzicielskie, albo też spokojne i szykowne. Możemy ich używać na różne sposoby – jako barwy dominujące albo też element dodatkowy. Doskonale nadają się do każdego wnętrza. Nie tylko tego typowo kobiecego.

Witam Cię na blogu, który prowadzę! Od zawsze chciałam to robić dlatego niezmiernie się cieszę, iż dostałam taką okazję! Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wpisy, więc serdecznie zapraszam was do lektury!