<

Tag Archives: ile waży 1m3 żwiru

Mieszkanie zgodne z osobowością

Zastanawiasz się czy możesz swój dom urządzić tak, jak zawsze o tym marzyłeś, czy też musisz się stosować od określonych zasad? Chcesz mieć pewność, że wolno Ci nie tylko przekraczać kolejne bariery, ale że możesz także realizować bez przeszkód swoje marzenia. Nie przejmujesz się tym, że poszczególne wnętrza w Twoim domu mogą mieć całkiem odmienny styl oraz wygląd. Wręcz przeciwnie uważasz, że dzięki temu Twój dom nabierze niepowtarzalnego charakteru, a ty będziesz się w nim czuć bardzo dobrze. Pomimo tego, iż cenisz sobie sprawdzone rozwiązania, to zaczynasz się zastanawiać, dlaczego zawsze musisz sztywno się trzymać ustalonych z góry przez inne osoby wzorców, kiedy zdecydowanie bardziej wolisz spontaniczność oraz indywidualność. Nie masz wątpliwości, że Twoje mieszkanie powinno być odzwierciedleniem Twojego charakteru, dlatego też nie zamierzasz tworzyć w nich bardzo cukierkowych wnętrz, w których nie czujesz się najlepiej. Zdecydowanie bardziej wolisz stonowane kolory oraz tak zwane tradycyjne rozwiązania. Wolałbyś jednak razem z dekoratorem stworzyć swoje własne wnętrz, które stałyby się odzwierciedleniem Twojej natury. Wiesz bardzo dobrze, iż nie będzie to łatwe zadanie. Masz jednak nadzieje, że dekorator będzie tak samo kreatywny jak Ty, a przynajmniej wysłucha wszystkich Twoich pomysłów. Masz nadzieje, że razem uda się Wam stworzyć wyjątkowe mieszkanie, w którym wszyscy będą się czuć bardzo dobrze.

Witam Cię na blogu, który prowadzę! Od zawsze chciałam to robić dlatego niezmiernie się cieszę, iż dostałam taką okazję! Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wpisy, więc serdecznie zapraszam was do lektury!

Metal przede wszystkim

Nowoczesne wystroje wnętrz bywają naprawdę zaskakujące. Projektanci co raz starają się wymyślić oryginalne rozwiązania, które będą przy tym oczywiści praktyczne. Ostatnio co raz większą popularnością cieszy się wykorzystanie elementów metalowych w aranżacjach wnętrz. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele. Zacznijmy od przedpokoju. Aluminiowe, błyszczące półki na buty będą pięknie komponowały się z dużym lustrem. Analogicznie wieszaki na ubrania. W kuchni świetnie sprawdzą się chromowane krzesła czy stół. Również szafki na drobne akcesoria kuchenne czy stojaki na sztućce będą prezentowały się elegancko. Co raz więcej osób decyduje się także na takie karnisze, które sprawiają bez porównania mniej problemów niż drewniane. Największe możliwości stwarza oczywiście salon. Stolik kawowy, krzesła, żyrandole – wszystko to w wersji metalowej będzie wyglądało szykownie i nowocześnie. Oczywiście, takie dodatki wymagają odpowiedniej kolorystyki. Błyszczące, stalowe wersje idealnie będą się komponowały z bielą, szarością czy czernią. Są chętnie wykorzystywane we wnętrzach w stylu skandynawskim. Z kolei metal stylizowany na stary, w odcieniu przybrudzonego złota czy miedzi, lepiej sprawdza się przy aranżacjach retro. Wówczas idealnie sprawdzają się rozmaite zawijasy i linie krzywe. Metalowe dodatki mogą pojawić się także w łazience czy sypialni. Również balkon będzie prezentował się okazale, kiedy balustrada będzie błyszczała się z daleka.

Witam Cię na blogu, który prowadzę! Od zawsze chciałam to robić dlatego niezmiernie się cieszę, iż dostałam taką okazję! Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wpisy, więc serdecznie zapraszam was do lektury!