<

Tag Archives: zdzieranie starej farby

Uważne słuchanie klienta

Czy stworzenie zaskakujących wnętrz, które z jednej strony będą bardzo przytulne, z drugiej natomiast będą charakteryzować się klasą oraz niepowtarzalnym stylem, idealnie pasującym do mieszkańców domu, jest trudnym zadaniem dla doświadczonego dekoratora wnętrz? Czy wystarczy tylko uważnie słuchać swoich klientów, a tym samym przenosić na papier lub do programu komputerowego ich wyobrażenia oraz pomysły? Dla wielu osób, które od wielu lat projektują wnętrza odpowiedź jest zawsze jedna. Zawsze należy słuchać uważnie swoich klientów. Dzięki temu nie tylko udaje się zaprojektować wymarzone dla nich wnętrza, ale także przeznacza się mniej czasu na pracę nad projektem. Skorzystanie z gotowych już pomysłów, podsuwanych przez samych mieszkańców jest najlepszym rozwiązaniem, z jakiego może skorzystać każdy dekorator bez względu na to, jakie jest jego doświadczenie. Należy pamiętać o tym, że to klient akceptuje poszczególne rozwiązania, im wcześniej w swojej pracy dekoratorzy zastosują się do wszelkich sugestii otrzymywanych od klienta, tym wcześniej zakończą swoją pracę sukcesem. W takiej sytuacji stworzenie nawet najbardziej nieprawdopodobnych wnętrz staje się bardzo łatwe. Z tego też względu każda osoba, która chce wykonywać ten zawód, musi nauczyć się bardzo uważnie słuchać swoich klientów, oraz musi potrafić rezygnować z własnych wyobrażeń dotyczących tego, jak on urządziłby dom klienta.

Witam Cię na blogu, który prowadzę! Od zawsze chciałam to robić dlatego niezmiernie się cieszę, iż dostałam taką okazję! Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wpisy, więc serdecznie zapraszam was do lektury!

Po co komu poddasze?

Własny daje nam masę różnych możliwości. To nie tylko własny kąt i swoista oaza. To również pole do uwolnienia naszej wyobraźni. Możemy sobie pozwolić tutaj praktycznie na wszystko. Zwłaszcza, jeśli chodzi o zagospodarowanie powierzchni. Wiele opcji wiąże się z poddaszem. Wiele ludzi nie wykorzystuje tego miejsca należycie. Bardzo często panuje tu chaos i nieporządek. Strych staje się miejscem na przechowywanie różnych niepotrzebnych przedmiotów, czy też starych pamiątek. Możemy jednak uczynić to miejsce zdecydowanie bardziej przydatnym. Wiele pań marzy o własnej garderobie. Poddasze idealnie się do tego nadaje. To przede wszystkim duża przestrzeń, gdzie z cała pewnością zmieszczą się wszystkie ubrania każdej modystki. Innym pomysłem może być po prostu urządzenie tutaj pralni bądź suszarni. Nie będziemy już musieli wówczas robić wszystkiego w łazience – tu będzie zdecydowane łatwiej, a duża powierzchnia umożliwi swobodę ruchu. Oczywiście, każde poddasze można także zagospodarować jako przestrzeń mieszkalną. Na pewno każdy z nas będąc dzieckiem marzył o pokoiku na strychu. Dlaczego by więc nie zrealizować tych pragnień? Często urządza się tutaj gabinety czy biblioteki. Klimat poddasza doskonale nadaje się zarówno do pracy jak i relaksu. Dlatego też nie warto zaśmiecać i zagracać tej części naszego domu. Jeżeli wykorzystamy ją odpowiednio – z pewnością będziemy zadowoleni z jej użytkowania. A to w końcu najważniejsze.

Witam Cię na blogu, który prowadzę! Od zawsze chciałam to robić dlatego niezmiernie się cieszę, iż dostałam taką okazję! Mam nadzieję, że spodobają Wam się moje wpisy, więc serdecznie zapraszam was do lektury!